[website ontwerp] [website bouwen] [Startpagina]
[Startpagina]
[Startpagina]
[Startpagina]
[Startpagina]
[Startpagina]
[Startpagina]
[Startpagina]
[Startpagina]
[Startpagina]
[Startpagina]
[Startpagina]
[Startpagina]
[Startpagina]
[Startpagina]
[Startpagina]
[Startpagina]
[Startpagina]
[Startpagina]
[Startpagina]
[Startpagina]
[Startpagina]
[Startpagina]
[Startpagina]
[Startpagina]
[Startpagina]
[Startpagina]
[Startpagina]
[Startpagina]
[]
[]
[]
[Startpagina]

Voor de prijslijsten

Naast de reguliere verzorgingslijnen voor de huid biedt Henriëtte Faroche ook een groot aantal extra verzorgingsproducten voor de huid zoals een Caviar Derma Concept crème, maskers, eyepads en meer.

Ook kan ik ook nog een lijn, speciaal voor het lichaam ontwikkeld en een complete lijn voor een optimale bescherming in de zon en verzorging na de zon aanbieden.

Alle lijnen, producten en prijzen zijn overzichtelijk opgenomen in prijslijsten die via onderstaande links zijn te benaderen.

  

Voor de Adobe reader     : www.adobe.nl



  

Ik ben altijd op zoek naar mogelijkheden om mijn klanten zo optimaal mogelijk bij te staan op het vlak van de schoonheid en de persoonlijke verzorging. Hierbij is de prijs/kwaliteit verhouding ook altijd een belangrijke factor.

Sinds 1 januari 2008 werken Patricia en ik met Henriëtte Faroche. Een merk dat een zeer uitgebreide verzorgingsijn heeft waardoor er voor alle huidtypen een optimale vezorging mogelijk is voor een zeer prettige prijs. Niet voor niets kunnen wij een groot bijzondere behandelingen aanbieden door gebruik te maken van dit merk Alle producten zijn op basis van 100% natuurlijke etherische oliën, pure extracten uit bloemen en planten met een zeer intensieve werking waarvan de kracht al duizenden jaren bekend is. 

Deze producten, die door hun ingrediënten breed verdraagzaam zijn voor de huid, bieden een zeer hoogstaande verzorging. Voor alle huidtypen is er zowel een 24-uurs crème als een milk en een lotion of tonic beschikbaar. Daarnaast zijn er de specale Faromatique-concentraten en ampullen waarmee de huid optimaal kan worden verwend.
  

Henriëtte Faroche schoonheidsproducten

Goudappel 9
Den Hoorn
Wilma
06 23 16 89 47
Patricia
06 10 29 87 13

   Salon de beauté
   Ensemble Betaalbare weldaad voor lichaam en geest

Sit

Ipsum

Lorem

nisi ut aliquip ex ea commodo consequat

quis nostrud exerci tution ullam corper suscipit lobortis

Ut wisis enim ad minim veniam

St lacreet dolore magna aliguam

Sed diem nonummy nibh euismod tincidunt

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer

Deutsch

Italiano

Nederlands

Français

English

Español

Wij zijn klaar voor een veilige toekomst met pinnen
Ga terug naar mijn startpagina